Szanowni Państwo!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję o zmianie formy publikacji „Teczka materiałów do nauczania języka angielskiego w przedszkolu” na bardziej przystępną. Za chwilę zostaną Państwo przekierowani na stronę czasopisma Horyzonty Anglistyki, www.horyzontyanglistyki.pl Wierzymy, że nowe treści pomogą Państwu w codziennej pracy, a zmieniona forma przyczyni się do poprawienia Państwa wygody i przyjemności z jej korzystania.

Uzyskaj dostęp

do treści poradnika, który wspomaga pracowników z dziedziny zamówień publicznych w ich codziennej pracy.

Zawartość i funkcjonalności

Teczka materiałów do nauczania języka angielskiego w przedszkolu
(wersja elektroniczna)

Kup poradnik

ELEMENTY OKOLICZNOŚCIOWYCH ŚWIĄT I WYDARZEŃ NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

CZĘŚĆ 1. ELEMENTY OKOLICZNOŚCIOWYCH ŚWIĄT I WYDARZEŃ NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Plan miesięczny treści z języka angielskiego realizowanych w przedszkolu wraz z integracją z pozostałymi obszarami podstawy programowej

CZĘŚĆ 2. SCENARIUSZE I MATERIAŁY DO ZAJĘĆ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SCENARIUSZE

„Oznaki wiosny” (The signs of spring)

„Co możemy robić wiosną?” (What can we do in the springtime?)

„Lubimy kwiaty” (We like flowers)

„Codziennie używamy urządzeń elektrycznych” (We use electrical appliances every day)

„Wielkanocny koszyczek” (Easter basket)

„Wykonajmy ćwiczenia gimnastyczne” (Let’s do some gymnastics)